Reprezentant Vanzari B2B in teren

Salariu net
nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Ti-ai dori sa faci parte dintr-o echipa dinamica, ambitioasa, cu obiective bine stabilite?

Daca esti pasionat de Vanzari, hai in echipa Webee!

Cum stii daca te cautam pe tine?

Ai cunostinte si experienta in domeniul vanzarii de produse B2B;
Ai excelente abilitati de comunicare si negociere;
Ai capacitate de sinteza, realizarea de analize si rapoarte, prioritizarea task-urilor;
Cunosti limba engleza la nivel avansat(vorbit si scris);
Esti organizat, punctual si serios.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale:

Dezvoltarea portofoliului de clienti, prin cresterea numarului de clienti noi;
Urmarirea ofertelor transmise;
Crearea ofertelor comerciale si propunerilor intr-o piata foarte competitiva si dinamica;
Indeplinirea tintelor de vanzari setate;
Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii.

Ce oferim noi?

Beneficii financiare pe masura muncii tale;
O cultura in care crestem constant nivelul echipei;
Feedback personalizat legat de activitatea ta si sprijin pentru a evolua;
Salariu fix, pe care il vei primi fara intarziere de fiecare data;
Garantia ca ideile tale vor fi luate in calcul;
Un mediu de lucru placut si motivant.

Crezi ca acest job te descrie?

Aplica acum sau trimite-ne CV-ul pe e-mail la adresa:webeeromania@gmail.com, impreuna cu raspunsul la urmatoarele intreari:

1. Care este cea mai mare realizare a ta si de ce?
2. Care este nivelul salarial asteptat?

P.S.: Nu exista raspuns corect, vrem doar sa stim cum vezi tu lucrurile:)

Webee Toys Trading este parte a companiei internationale Webee Toys, pe care o reprezinta cu mandrie in Romania. Webee Toys a fost infiintata la nivel international in anul 2010, stabilindu-si ca scop integrarea in mediul online a unui instrument educational, util copiilor cu varste cuprinse intre 1-6 ani, sub forma unor jocuri, astfel fiind conceputa Consola Educativa Webee, si totodata conceputa platforma Webee World. In timp, compania a format o lume a jocurilor educationale, care sporesc competentele si abilitatile copiilor. In prezent, Consola Webee este vanduta in Romania, Israel, Turcia, Australia, Rausia si Statele Unite, avand planuri de dezvoltare si in alte parti ale lumii.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Webee Toys Trading S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Webee Toys Trading S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Webee Toys Trading S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?