Reprezentant vanzari

nespecificat

Candidatul ideal

- Sa posede cunostinte in ceea ce priveste sistemul de vanzari
- Abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate de planificare
- Seriozitate si corectitudine
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare

Descrierea jobului

- Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti din zona arondata
- Prezentarea si promovoarea produselor companiei
- Incasarea la timp a soldurilor din piata
- Realizarea obiectivului de vanzari
- Rezistenta la stres
- Contacteaza clientii si potentialii clienti in vederea preluarii comenzilor, mentine legatura cu departamentul logistica pentru confirmarea livrarilor
- Se ofera salariu motivant, masina si telefon de serviciu

STELDICO SERVCOM este compania cu capital 100% romanesc infiintata in anul 1994 care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie activa a ingredientelor si materiilor prime pentru cofetarii, patiserii si producatori industriali de inghetata.