Reprezentant vanzari Brasov

Compania PROFIPET este lider de piata la nivel national in domeniul hranei si accesoriilor pentru animale de companie. De 22 de ani portofoliul nostru de produse acopera intregile nevoi ale tuturor posesorilor de animale de companie, cat si a partenerilor nostri. Firma detine 5 depozite logistice in Romania si unul in Bulgaria oferind servicii de distributie la nivel national.
Rolul Reprezentantului de Vanzari in echipa Profipet este de a dezvolta afacerea companiei prin promovarea marcilor si articolelor din portofoliu – brand-uri internationale si proprii.

CERINTE :
• Profil: persoana ambitioasa, cu initiativa, orientata catre rezultate, pozitiva, dinamica, organizata, cu putere de convingere.
• Necesita abilitati de comunicare, relationare, planificare, negociere, asimilare rapida de informatii,
• Studii medii (liceu) obligatoriu

• Experienta in domeniul vanzarilor catre magazine specializate - poate constitui un avantaj.
• Permis de conducere categoria “B“.

RESPONSABILITATI :
• Indeplinirea planului de vanzari cat si a obiectivelor specifice pentru zona respectiva
• Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu toti clientii existenti cat si cu cei potentiali
• Implementarea programelor promotionale la clienti
• Negocierea si incheierea contractelor cu toti clientii activi
• Monitorizarea permanenta a concurentei

OFERTA ( BENEFICII ) :
• Pachet salarial atractiv format din fix + bonusuri din vanzari corelate cu performanta
• Masina de serviciu
• Telefon de serviciu
• Oportunitati de dezvoltare a carierei

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC PROFIPET COM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC PROFIPET COM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC PROFIPET COM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?