Confidential

Reprezentant vanzari

  • Confidential

Companie multinationala greceasca din domeniul parafarmaceutic cautam REPREZENTANT VANZARI LOCAL pentru pentru distributia in exclusivitate a unui produs destinat tratamentului infertilitatii principalele orase din Romania - Braila, Tulcea, Focsani, Slobozia, Calarasi, Giurgiu, Targoviste, Alexandria, Slatina, Ramnicu Valcea, Sibiu, Brasov, Targu Jiu, Alba Iulia, Deva, Baia Mare, Arad, Resita

Cautam:

  • Persoane serioase, motivate, cu abilitati bune de comunicare si relationare si orientare catre clienti
  • Disponibilitate pentru activitate de teren, dinamica
  • Experienta anterioara in domeniul vanzarilor
  • Reprezinta un avantaj cunostinte din domeniul medical
  • Capacitate de organizare si planificare
  • Zona de promovare va cuprinde si judetele conexe (de exemplu pentru Iasi va cuprinde Botosani, Vaslui, Suceava).

Obiectul postului – dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti ai companiei si realizarea volumelor de vanzari si a obiectivelor.

Responsabilitati

  • Identificarea noilor clienti potentiali si mentinerea bazei de client (medici si farmacii)
  • Administrarea eficienta a relatiei cu distribuitorii
  • Promovarea produsului companiei, respectand strategia si politicile interne
  • Realizarea planului de vanzari agreat cu managerul direct
  • Raportarea activitatii proprii si studiul concurentei locale.

Beneficii: bonusuri motivante in functie de realizari.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?