Reprezentant vanzari

MANPOWER recruteaza REPREZENTANT VANZARI pentru unicul producator de unelte si scule de mana profesionale din Romania.

Cerinte:

  • Experienta in vanzari min. 2 ani;
  • Cunostintele tehnice si experienta in constructii pot constitui un avantaj;
  • Carnet de conducere cat. B;
  • Limba engleza nivel B1;
  • Cunostinte operare PC (Microsoft Word, Excel).

Responsabilitati:

  • Realizeaza oferte de pret si propune diferite solutii de rezolvare a cerintelor clientilor;
  • Promoveaza imaginea firmei si produsele acesteia;
  • Mentine si dezvolta relatii cu clientii companiei si identifica noi posibilitati de exploatare a pietei de profil;
  • Asigura cresterea cifrei de afaceri prin cresterea numarului clientilor si a volumului de vanzari;
  • Participa la negocieri, la intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
  • Urmareste incasarile de la clientii din portofoliul sau;
  • Realizeaza targetul de vanzari lunar;
  • Raporteaza evolutia vanzarilor catre superiorul direct.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Masina de serviciu;
  • Laptop de serviciu;
  • Tichete de masa 18 lei/zi;
  • Tichete cadou de Sarbatori 150 Lei/eveniment – 600 lei/an;
  • Abonament medical;
  • Bonus lunar in functie de realizarea targetului de vanzari.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?