Confidential

Reprezentant vanzari

  • Confidential

Cerinte:
- Experienta profesionala in vanzari de minim 3 luni (Avantaj);
- Excelente abilitati de negociere comerciala, comunicare interpersonala, capacitate de coordonare, organizare si planificare a activitatii;
- Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
- Cunostinte operare PC- MS Office;
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu
- Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
- Cresterea volumului de vanzari;
- Promovarea grupelor de produse in zona de responsabilitate si realizarea bugetului de vanzari;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Identificarea si valorificarea oportunitatilor de afaceri ale firmei;
- Asigurarea suportului comercial si tehnic pentru colaboratori;
- Negocierea si urmarirea derularii contractelor.

Beneficii;
Pachet salarial motivant ( autoturism de serviciu, telefon mobil, laptop ).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?