Reprezentant vanzari clienti noi

Salar brut
1500 - 3000 €

Salut,

La Bestjobs credem că orice persoană cu dorință de învățare poate să contribuie la dezvoltarea business-ului nostru.

Căutăm un coleg (ă), să se alăture Departamentului nostru de Vânzări.

           Te motivează vânzarea către clienții noi?

           Eșți obișnuit să îți asumi rezultate și să câștigi?

Dacă răspunsul este DA, atunci chiar vrem să te cunoaștem!  Și să îți oferim șansa de a-ți pune talentul în valoare!

Ce așteptăm de la ține:

  • Eșți proactiv și responsabil în depășirea rezultatelor asumate
  • Eșți orientat să descoperi și să rezolvi nevoile unui client
  • Ai deja un istoric cu vânzări reușite în cadrul unui lanț decizional complex
  • Ai experiență în managementul relațiilor Business to Business
  • Știi să îți organizezi și să îți prioritizezi activitatea
  • Eșți disponibil pentru deplasări

Responsabilitățile și atribuțiile principale:

  • Achiziția de noi clienți de tip KeyAccount
  • Creșterea continuă a rezultatelor în cadrul unui parteneriat
  • Descoperirea de potențiali clienți și noi linii de business
  • Completarea în CRM și bazele de date puse la dispoziție a informațiilor la zi
  • Comunicarea și lucrul în echipa, pentru depășirea rezultatelor

 Ce îți oferim

  • O echipă profesionistă și ambițioasă
  • Mediu de lucru în care ideile și sfaturile chiar sunt binevenite și puse în aplicare
  • Pachet salarial atractiv format din salariu fix + bonus de performanță
  • Asigurare medicală privată
  • Oportunități deosebite de dezvoltare personală și profesională

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BestJobs pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BestJobs pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BestJobs locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?