Reprezentant vanzari

Descrierea postului:

· identificarea potentialilor clienti,

· prezentare produse(catalog),

· identificare necesitati,

· intocmire oferte de pret,

· intocmit comenzi,

· urmarit incasari,

· completat formulare interne

Cerinte:

· inclinatii si cunostinte tehnice in domeniul hydraulic, permis cat B,

· experienta in vanzari tehnice (constituie avantaj),

· seriosi, organizati, abilitati de comunicare, tineri, dinamici,

Oferta (bonusuri, beneficii):

· autoturism,

· telefon,

· tableta cu internet mobil,

· bonuri de masa pentru zilele lucratoare,

· salariu fix+comision din incasari,

· bonusuri pentru indeplinit target-uri, prime,

· pregatiri periodice specifice postului in tara si strainatate,

· posibilitati de avansare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HYDROSCAND S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HYDROSCAND S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HYDROSCAND S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?