Reprezentant vanzari

Pozitia este disponibila pentru zona : Cluj, Alba, Salaj, Satu Mare, Maramures, Bistrita Nasaud.

Esti candidatul ideal daca:
Iti place munca de teren!
Esti comunicativ si ai putere de convingere!
Esti organizat, ambitios si perseverent!
Vrei sa inveţi lucruri noi intr-o maniera accesibila!

Cerinte:

    • Studii medii/superioare;
    • Limba engleza;
    • Experienţă în domeniul vanzarilor: minim 2 ani;
    • Deprinderi utilizare MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
    • Permis de conducere ctg. B.

Responsabilitati:

Incheierea de contracte

  • Activitate de teren 85% din timp
  • Raportarea corecta, completa şi la timp a activităţilor desfăşurate pe teren

castiguri corelate cu realizările
Tichete de masa/Tichetecadou

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MoB & IUS SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MoB & IUS SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MoB & IUS SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?