Reprezentant vanzari

Sarcini si responsabilitati ale jobului:

  • dezvoltă şi menţine excelente relaţii pe termen lung cu partenerii companiei;
  • acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
  • intocmeste oferte clientilor si potentialilor clienti;
  • emite documentele fiscale (facturi fiscale, bon fiscal, chitante) cu respectarea prevederilor legale privind modul de intocmire a acestora si incaseaza numerarul;
  • intocmeste NIR-uri, dispozitii de plata, completeaza registrului de casa;
  • intocmeste avize de insotire a marfii;
  • incaseaza bani, preia documente de plata de la clienti pentru marfa livrata;
  • preia, factureaza comenzi on-line, email sau telefonice, monitorizeaza derularea si finalizarea livrarilor conform comenzilor;
  • efectuează recepţia fizica a marfii la intrarea in firmă;
  • ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
  • participa la operatiuni de inventariere;
  • postul oferit presupune activitate de birou.

Cerinte:

  • studii medii/superioare;
  • cunostinte operare PC (Ms Office);
  • cunostinte in programul Microsoft Navison sau un alt program de gestiune, constituie un avantaj;
  • cunoasterea produselor electrice;
  • lb. engleza nivel mediu;
  • persoana sociabila, serioasa si responsabila, cu spirit de echipă, fara antecedente penale / rutiere;
  • spirit de observatie si atentie distributiva;
  • experienta intr-un post similar minim 1 ani

Beneficii:

  • salariu stabilit in urma negocierii
  • nu are target individual, se lucrează în echipa
  • oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar, cu un ritm accelerat de dezvoltare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELMARK STORE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELMARK STORE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELMARK STORE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?