CANDIDATUL IDEAL:

  • minim 2 ani experienta in vanzari in domeniul HORECA;
  • cu bune abilitati de negociere si comunicare, prin discutii libere sau aplicate domeniului HORECA;
  • serios, cu initiativa si buna organizare, perseverent, punctual;
  • cu atitudine pozitiva si capabil de a sesiza/gestiona situatii noi sau deosebite, in piata in care activeaza;
  • permis de conducere categ B, minim 2 ani;
  • abilitati excelente de a initia si dezvolta relatii interpersonale profesionale cu factorii de decizie ai cientilor;
  • disponibilitate la deplasari in tara.

DESCRIEREA LOCULUI DE MUNCA:

Responsabilitati:

  • promovarea si vanzarea produselor din portofoliul de dezinfectanti si igiena catre poteantiali clienti non pharma atat din judet cat si din tara;
  • preluarea comenzilor de la clienti si confirmarea livrarii lor, in concordonta cu politica de vanzare/preturi a companiei;
  • dezvoltarea continua a portofoliului de clienti din zona arondata, cat si dezvoltarea portofoliului de produse livrate clientilor aferenti;
  • realizarea planului de vanzari lunar sau clar specificat in timp util, in acord cu politica de vanzare a companiei;
  • intocmirea de rapoarte de activitate personala sau a concurentei, periodice, clar specificate de companie, in concordanta cu cunoasterea si monitorizarea competitiei din zona de actiune alocata.

Beneficii:

  • pachet salarial atractiv in functie de realizari;
  • asiguraraea mijloacelor de indeplinire a planului de vanzari/incasari : masina, telefon sau orice alt sprijin rezonabil, reciproc agreat.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Compania SANOSAN SRL este distribuitor de medicamente si produse de igiena (de ex. dezinfectanti pentru consum  industrial) ce doreste sa isi largeasca portofoliul de clienti si in afara industriei farmaceutice.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SANOSAN S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SANOSAN S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SANOSAN S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?