Reprezentant Vanzari Directe Business2Business TELEKOM

nespecificat

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

• motivat de obtinerea rezultatelor si de dezvoltarea personala
• foarte bune abilitati de negociere si relationare interpersonala
• disponibilitatea la un program de lucru flexibil si deplasare pe teren minim 50% din timp;
• capacitate de a lucra in echipa
• studii finalizate
• detinere carnet de conducere cat. B. fara incidente minim 2 ani- OBLIGATORIU

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Responsabilitati
• promovarea imaginii firmei - partener TELEKOM ROMANIA
• identificarea potentialilor clienti business (B2B) si a informatiilor relevante despre acestia in vederea initierii procesului de vanzare;
• abordarea potentialilor clienti, identificarea persoanelor de decizie si stabilirea intalnirilor cu acestea;
• sustinerea intalnirilor la client in vederea identificarii nevoilor acestuia si a solutiei potrivite;
• negocierea si finalizarea procesului de vanzare conform termenilor agreati cu clientii si respectand procedurile existente;
• realizarea target lunar pentru indeplinirea planului de vanzari;
• mentinerea legaturii cu clientii existenti in scopul cresterii volumului de vanzari si a cunoasterii tuturor solicitarilor acestora;
• realizarea rapoartelor solicitate de catre superiorul direct in legatura activitatea desfasurata si cu potentialii clienti din zona arondata.

Oferta (bonusuri, beneficii)
• salariu fix
• comision motivant din vanzari, extrabonusuri, premii de performanta si bonus anual
• telefon mobil+laptop
• cursuri permanente de instruire profesionala;
• dezvoltarea unei cariere solide in vanzari

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Telekom este prezent în România din septembrie 2014, prin rebrandingul comun al Romtelecom și COSMOTE România, cu obiectivul de a fi primul brand care oferă servicii complete de telecomunicații și divertisment pe piața din România.

Partener cu experienta in piata de telecomunicatii de peste 8 ani, acoperind toata zona Moldovei, in plina extindere. Cautam oamenii potriviti pentru a crea impreuna succesul.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SINATEL SYS Business Partner TELEKOM ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SINATEL SYS Business Partner TELEKOM ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SINATEL SYS Business Partner TELEKOM ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă SINATEL SYS Business Partner TELEKOM ROMANIA la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?