Reprezentant Vanzari Directe Telekom

Salar brut
600 - 649 €

Candidatul ideal

Ce asteptam de la tine?
Pai multe, dar in primul rand sa muncesti cu pasiune. Dar ca sa iti faci o idee mai clara, iata ce vei face mai exact:
Prospectarea pietii persoanelor juridice din judetul alocat
Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor Telekom Romania catre persoanele juridice (70% activitate de teren)
Atinge si depaseste obiectivele de vanzari
Identifica nevoile clientilor si propune cele mai bune solutii
Cunoste foarte bine produsele si serviciile Telekom Romania si este la curent cu tendintele industriei de telecomunicatii

Descrierea jobului

Cine suntem?
Suntem echipa de oameni dedicati, tineri, si te vrem alaturi de noi!

Ce cautam?
Cautam o persoana dinamica, dornica sa urmeze o cariera in vanzari si pregatita sa lucreze cu pasiune. Si da, vrem sa facem din tine un profesionist!

Concret, daca ai:
Experienta in vanzari, minim 1 an/reprezinta un avantaj
Atitudine pozitiva, seriozitate, perseverenta
Abilitati excelente de comunicare si negociere
Dorinta de dezvoltare, orientat catre solutii
Carnet conducere, categoria B

Te asteptam sa aplici pentru acest job!

Cu ce venim noi catre tine?
Cu multe, de asemenea – pai cum am putea sa cerem dar sa nu oferim? Mai concret, iti propunem:
Salariu atractiv plus comisioane foarte motivante din vanzari
Masina de serviciu, laptop, telefon
Program de training si suport constant pe parcursul activitatii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SINATEL SYS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SINATEL SYS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SINATEL SYS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?