Reprezentant vanzari/ director vanzari

EXPERT TOOLS SRL, lider in import si distributie nationala de scule, utilaje si echipamente industriale, cu o vechime de peste 10 ani pe piata de profil, angajeaza pentru sediul din BRASOV, o persoana calificata pentru postul de "DIRECTOR VANZARI"

Descriere post/Cerinte/Beneficii:

- Facultate/universitate terminata;

- Cunostinte foarte bune operare PC (Word, Excel, Outlook);

- Persoana organizata, cu atentie la detalii;

- Capacitate de a se ocupa de mai multe sarcini simultan, rezistenta la program intensiv;

- Tinuta prezentabila, comunicativ, atitudine proactiva;

- Carnet de conducere - cat. B;

- Cunoașterea limbii engleze;

- Bune abilitati de comunicare si lucru în echipa;

- Capacitati de lider.

Mentiuni:

- Experienta in domeniul  industrial, precum si bune cunostinte ale zonei constituie un avantaj;

Este o pozitie full-time, cu salariu competitiv, beneficii anuale si oportunitati de formare profesionala continua.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu fix, negociabil in functie de experienta actuala;

- Contract de munca;

- Tichete de masa;

- Mediu de lucru profesionist.

Va asteptam aplicatiile cu deosebit interes!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPERT TOOLS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPERT TOOLS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPERT TOOLS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?