Reprezentant Vanzari Dispozitive Medicale

Descrierea clientului

Adecco Permanent Placement Cluj cauta pentru unul dintre clientii sai, companie recunoscuta pe piata dispozitivelor medicale de top o persoana pentru un rol de Reprezentant Vanzari in zona Cluj.

Responsabilitati

  • Mentinerea si implementarea strategiei companiei;
  • Prospectarea pietei si identificarea clientilor potentiali;
  • Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
  • Monitorizarea clientilor
  • Administrarea eficienta a zonei alocate in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
  • Negocierea, finalizarea si monitorizarea contractelor incheiate;
  • Derularea vanzarii produselor specifice
  • Asigurarea de servicii post-vanzare
  • Promovarea imaginii companiei
  • Planificarea si raportarea propriei activitati si a informatiilor privind serviciile concurente

Profilul candidatului

  • Experienta de minim 3 ani in domeniul dispozitivelor medicale;
  • Disponibilitate pentru activitatea de teren;
  • Capacitate de organizare si planificare;
  • Spirit de initiativa si creativitate;
  • Seriozitate maxima, dinamism si implicare;
  • Cunostinte solide operare PC;
  • Cunostinte de limba engleza – nivel conversational
  • Permis de conducere categoria B.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adecco pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adecco pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adecco locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?