REPREZENTANT VANZARI

Candidatul ideal:

Cunoaste bine piata din domeniul materialelor de constructii

Are experienta minim 3 ani in domeniul mentionat mai sus

Absolvent al unei faculati de profil constuctii - Constituie un avantaj

Detine abilitati de comunicare si negociere

Este proactive, inovativ si independent

Are capacitatea de a-si crea credibilitate si respect in relatia cu clientii

Este membru de nadejde al echipei de vanzari

Are bune cunostinte de operare PC

Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului:

Promoveaza produsele si serviciile companiei

Dezvolta relatii puternice de business in piata

Deserveste si extinde portofoliulde clienti din zona alocata Judetele Dolj, Olt, Gorj, Mehedinti, Valcea

Este responsabil cu informarea constanta a clientilor in cee ace priveste: ofertele periodice, produsele noi, serviciile etc.

Analizeaz anevoile pietei si identifica noi potentiali clienti

Se ocupa de cererile, intrebarile si problemele intampinate de clienti

Viziteaza clientii in mod regulat in locatiile lor

Creaza propuneri pentru clientii noi, pliate pe nevoile acestora si pe focusul companiei

Responsabilitatea principala ii va fi realizarea nivelului prognozat de vanzari

Oferim in schimb:

Salariu fix + bonus variabil din vanzari in functie de realizari

Autoturism de serviciu

Smartphone de serviciu

Traininguri specifice sustinute la nivel inalt de specialisti

Posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala.

ISOMAT este un producător de materiale pentru construcții cu o perspectivă multinațională. Fondat în, este în prezent unul dintre cei mai importanți producători de materiale de construcții din Europa de Sud-Est, având 3 fabrici de producție în Grecia, România și Serbia, 7 filiale în Germania, Rusia, Turcia, Bulgaria, România, Serbia, Slovenia și exporturi în mai mult de 50 de țări din întreaga produce și oferă o gamă largă de produse de tehnologie avansată la prețuri accesibile pentru consumatorul grec. În special, produce și comercializează următoarele 6 categorii principale de produse:

Materiale Hidroizolante

Vopsele & Tencuieli

Adezivi & Chituri

Materiale Pentru Reparații

Aditivi Pentru Betoane & Mortare

Pardoseli

Datele dvs. cu caracter personal nu vor fi transmise catre alti destinatari, fiind utilizate doar in cadrul societatii ISOMAT ROMANIA SRL si exclusiv in procesul de recrutare candidati, care se face prin intermediul personalului nostru, fara utilizarea unui proces decizional automatizat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ISOMAT ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ISOMAT ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ISOMAT ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?