Reprezentant vanzari echipamente agricole

Reprezentant vanzari echipamente agricole zona OLT, DOLJ ,MEHEDINTI ,TELEORMAN

Cerinte :

  • Persoana ambitioasa , cu intiativa , orientare catre rezultate , pozitiva , cu putere de convingere
  • Abilitati de comunicare , relationare , planificare, negociere , asimilare de informatii
  • Studii medii  , Cele superioare reprezinta un avantaj
  • Studii in agricultura
  • Experienta similara in vanzari  minim 3 ani pe zona de agricultura – inputuri /echipamente
  • Bun cunoscator al zonei alocate si al fermeierilor din zona respectiva

Responsabilitati

  • Mentinerea relatiei cu clientii din zona
  • Promovarea produselor la clientii din zona  alocata
  • Negocierea si incheierea contractelor cu potentialii clienti
  • Realizarea targetului de vanzari

Oferta :

  • Salariu Fix + Comsion din vanzari
  • Program flexibil
  • Instrumente de lucru : Masina , Laptop , Telefon
  • Traininguri de vanzari , tehnic, dezvoltare personala

Cerinta Obligatorie : Domiciliul in zona alocata pentru vanzari .

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RIA AGRI SOLUTION SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RIA AGRI SOLUTION SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RIA AGRI SOLUTION SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?