Reprezentant vanzari estetica medicala (pe teren)

nespecificat

Candidatul ideal

  • Cautam colega/coleg, ne marim echipa in Bucuresti, Constanta, Timisoara si Cluj in cadrul departamentului de estetica medicala;
  • Capacitatea de a se exprima coerent si fara dificultate in fata publicului;
  • Cunostiinte avansate de tehnici de vanzari;
  • Abilitati de negociere, flexibilitate si orientare catre rezultat;
  • Optimist, punctual si prezenta agreabila;
  • Limba engleza – minim nivel mediu;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Cunoasterea portofoliului Companiei – training si studiu personal;
  • Implementarea politicii de vanzari in concordanta cu strategia Companiei;
  • Planificarea activitatii de vizitare a clientilor proprii, ofertare, generare si preluare a comenzilor;
  • Realizarea activitatilor promotionale si a evenimentelor organizate de departamentul de marketing din zona alocata cu scopul cresterii notorietatii produselor si a volumului de vanzari;
  • Analizarea pietei si a concurentei pentru o abordare strategica a vanzarii;
  • Redactarea rapoartelor de activitate cu concluzii si solutii propuse pentru cresterea vanzarilor;
  • Contributia directa la cresterea numarului de comenzi si a vanzarilor.

Compania IQ Clinique a fost fondata in 2017 si activeaza in 2 domenii : fizioterapie si estetica medicala.
Compania este reprezentant in Romania pentru furnizori de tehnologie si echipamente din Europa si Israel.
Misiunea noastra este implementarea pe piata din Romania a celor mai noi tehnologii si posibilitati de tratamente non-invazive sau minim invazive pentru industria de beauty, estetica medicala si fizioterapie.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IQ Clinique Network pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IQ Clinique Network pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IQ Clinique Network locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă IQ Clinique Network la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?