Reprezentant vânzări implanturi dentare și tehnică medicală

nespecificat

Candidatul ideal

- experienta in vanzari;
- experienta in promovarea produselor si serviciilor;
- experienta in piata echipamentelor medicale constituie un avantaj (student medicina dentara reprezinta un plus);
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- orientare catre client si rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promoveaza numele, imaginea si serviciile companiei in relatiile cu clientii;
- stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu clientii din zona arondata;
- supervizeaza/solutioneaza derularea contractelor conform intelegerilor initiale;
- viziteaza regulat clientii (in functie de rute, necesitati, probleme, oportunitati);
- identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung;
- crearea unui portofoliu propriu de clienti.

Beneficii:
- training de specialitate;
- oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera de succes intr-un mediu competitiv;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Olea SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Olea SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Olea SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Olea SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?