REPREZENTANT VANZARI KEY ACCOUNT

Atributiuni, sarcini si responsabilitati:

  • mentine si imbunatateste comunicarea cu magazinele alocate;
  • aplica cerintele de promovare si mercantizare ale companiei;
  • ofera feedback managementului companiei.

Cerinte:

  • nivel ridicat de comunicare;
  • flexibilitate;
  • perseverenta;
  • eficienta;
  • persoana energica;
  • capacitate de dezvoltare continua;
  • lucru in echipa.

Calificari:

  • studii superioare finalizate;
  • carnet conducere categoria B;
  • experienta in vanzari minim 1 an.

Beneficii
1. Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale (salariu fix +bonus de
performanta),tichete de masa si posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;

2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune

FOX este una din cele mai mari companii din industria de procesare a cărnii din România, aflându-se pe podiumul producătorilor naționali de mezeluri.

Adresându-se tuturor celor 22 de milioane de consumatori români, din țară și din străinătate, FOX acoperă cu produse proaspete, de calitate și gustoase toate categoriile importante de produse, respectiv de la salamuri fierte, crud-uscate, cârnați, crenvurști, șunci și parizere, până la specialități și produse afumate.

De 22 de ani, noi, cei ce suntem FOX, vă împărtășim din dăruirea noastră, transmițându-vă dumneavoastră, consumatorilor și clienților, pasiunea și priceperea noastră de a face nu orice mezeluri, ci mezeluri pentru gusturi alese.

FOX este o companie romaneasca cu peste 800 de angajati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FOX COM SERV SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FOX COM SERV SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FOX COM SERV SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?