REPREZENTANT VANZARI locat in Arad/Timisoara

nespecificat

Candidatul ideal

Cerinte:
- experienta min 2 ani in sales FMCG;
- persoana dinamica si capabila sa lucreze independent;
- excelente abilitati de comunicare, relationare;
- abilitati de persuasiune, negociere;
- gandire analitica;
- capacitatea de a lucra in echipa;
- orientare spre client - identifica usor si intelege nevoile si dorintele acestora;
- orientare spre rezultate, organizat si ordonat;
- capabil sa gaseasca solutii, insistent, creativ, cu initiativa;
- prezenta agreabila, dinamic si energic;
- disponibilitate la deplasari si program prelungit;
- cunostinte operare PC: Word, Excel;
- studii medii/superioare
- experienta in conducerea autoturismelor minim 2 ani; permis categoria B ;

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- domiciliu stabil in Arad sau Timisoara
- intocmire rapoarte storecheck la fiecare locatie Key account vizitata (ex. Auchan, Kaufland, Carrefour, Selgros, Profi)
- supervizarea si evaluarea activitatii mercantizorilor (angajati ai unei firme de mercantizare)
- mercantizarea produselor din portofoliu (ex. Hipp, G7, Iglo, Yo, Nuk) in locatiile unde nu exista mercantizor
- implementarea promotiilor la raft
- urmarirea concurentei si propunerea solutiilor eficiente in promovarea produselor
- raportarea saptamanala, sau zilnica, dupa caz, a problemelor aparute in derularea activitatilor curente si gasirea solutiilor de rezolvare a acestora
- gestionarea clientilor din retailul traditional de pe zona

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu fix + bonusuri lunare la realizarea obiectivelor
- masina, telefon mobil
- o serie intreaga de alte beneficii, in functie de performanta

SC MARESI FOODBROKER SRL este o companie romaneasca cu capital austriac, membru al VIVATIS HOLDING AG, avand ca obiect de activitate importul si distributia de produse alimentare si nealimentare reprezentand branduri recunoscute international.
Pentru mai multe detalii: www.maresifoodbroker.com