Reprezentant vânzări magazin

Salar net
300 - 400 EURO / luna

Candidatul ideal

Dorim să ne completăm echipa cu o persoană dornică să descopere lucruri noi. Candidatul ideal este deasemenea o persoană atentă la detalii, organizată și responsabilă.

Descrierea jobului

În acest moment avem nevoie de un nou coleg/colegă care ne va ajuta la realizarea coletelor pentru comenzile online și vânzarea în magazin.

Responsabilitățile de bază vor fi:
- preluarea și urmărirea comenzilor prin interfata magazinului online, la telefon sau prin e-mail;
- pregateste comenzile pentru livrare;
- întâmpinarea clienților în magazin, prezentarea produselor în funcție de nevoile clientului și vânzarea acestora;
- emite bonuri fiscale și facturi aferente comenzilor;
- genereaza AWB-urile și rapoartele de livrare;
- lucrează sub îndrumarea superiorului ierarhic.

Conceptul Klipa vine din pasiunea pentru micile detalii care ne inspira in viata de zi cu zi. Iubim obiectele de papetarie pline de culoare, cadourile si decoratiunile pentru nunti si petreceri.

Produsele si creatiile realizate și selectate pentru magazin sunt destinate momentelor frumoase din viata noastra. Fie ca sunt momente de relaxare, de distractie sau cu scopul de a le transmite mai departe.

In magazinul Klipa veti gasi plicuri colorate, hartie de matase, hartii si cartoane speciale, autocolante sidefate, stickere de forme si culori diferite, stampile si tusiere permanente colorate, accesorii party si pentru cadouri, perforatoare si alte unelte destinate aplicatiilor craft.