Reprezentant vanzari Maramures

Candidatul ideal

Esti comunicativ si iti este usor sa interactionezi cu persoane noi care ar putea sa devina urmatorii tai clienti?
Vrei sa te poti bucura de libertate de miscare si sa iti desfasori activitatea intr-o echipa cu un spirit pozitiv si o atitudine constructiva de tipul “putem sa facem”

Cautam persoane asemeni TIE pentru pozitia de Reprezentant Vanzari
Ne-am dori sa fi absolvent al unei institutii de invatamant universitar, sa ai experienta in vanzari initiate si sa vedem la tine:

  • excelente abilitati de comunicare si negociere
  • abilitati de organizare și planificare/ prioritizare
  • adaptabilitate/flexibilitate
  • gandire analitica
  • orientare catre rezultate si solutii
  • permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Detalii despre acest post le vom discuta la interviu, unde ne vom si cunoaste. Pana atunci, pentru a-ti putea forma o imagine, vezi cateva dintre responsabilitatile atasate pozitiei, astfel:

  • vei avea ocazia sa prezinti si sa vinzi produsele noastre clientilor din regiunea alocata
  • vei interactiona cu cei mai buni in domeniu si vei putea sa-ti maresti portofoliu de clienti
  • vei monitoriza creantele si te vei ocupa de incasarea facturilor la termen

Scopul fiind:

  • Consolidarea unor relatii comerciale bazate pe profesionalism si incredere;
  • Realizarea planului de vanzari si implicit realizari profesionale si materiale

Iti oferim:

  • Training de produs & tehnici de vanzare
  • Beneficii materiale formate din salariu fix + bonus lunar in functie de realizarea indicatorilor de performanta
  • Asigurare de sanatate privata
  • Card discount in Farmaciile DONA
  • Acces gratuit la biblioteca digitala Bookster
  • Echipă dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obectivelor profesionale
  • Telefon mobil, laptop si masina de serviciu

Descrierea companiei

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedita de peste 26 de ani in piata farma din Romania.

Dona. Logistica SA, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 200 milioane de Euro.

Alătură-te și tu echipei DONA!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Dona. Logistica S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?