Reprezentant vanzari materiale de constructii

CANDIDATUL IDEAL:
Studii superioare: inginer /Constructii, Instalatii
• Experienta in vanzari a materialelor de constructii
• Disponibilitate pentru deplasari ;
• Prezenta agreabila si comunicativa
• Atitudinea independenta si responsabila.
• Experienta in utilizarea PC.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
• Contactare a potentialilor clienti, prezinta produsele.
• Intocmirea de oferte sau alte documente , urmarirea ofertelor, incheierea de contracte, finalizarea lor pana la incasare.
• Dezvolta reteaua de clienti
• Obtine comenzi si contracte
• Viziteaza si pastreaza direct si constant legatura cu clientii
• Ofera consultanta de specialitate clientilor firmei
• Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte privind activitatea desfasurata
• Permis auto categoria:B de minim 1 ani
• Salariu motivant. (negocierea se face in momentul interviului)
• Bonusuri + beneficii: In functie de vanzarile realizate
• Telefon mobil/Tableta
• Masina de serviciu.

DESCRIEREA COMPANIEI:
SIPEX COMPANY este de 22 de ani in distributia materialelor pentru constructii si finisaje in constructii, in acordarea de consultanta si asistenta tehnica de specialitate. Dispunem de 12 centre logistice ale carei activitati se desfasoara in cadrul a doua departamente: departamentul de vanzari pentru piata de retail si departamentul de vanzari in piata de“ business to business“ (clienti finali, firme de constructii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SIPEX COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SIPEX COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SIPEX COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?