Reprezentant vanzari

Cerinte:

Experienta de minim 1 an in activitati de marketing/vanzari
☑ abilitati de vanzari
☑ dorinta de invatare, atitudine proactiva
☑ personalitate dinamica, creativa, comunicativa
☑ limba engleza nivel mediu reprezinta avantaj
☑ cunostinte tehnice de baza
☑ lucrul anterior in vanzari online si offiline si cunostinte IT de baza reprezinta un avantaj

Responsabilitati:
☑ Responsabilul vanzari isi desfasoara activitatea in teren prin deplasari la clienti si potentiali clienti cat si la birou
☑ Responsabil cu gestionarea vanzarilor atat prin magazinul online propriu si ale partenerilor cat si pentru actualii clienti locali si potentiali clienti

☑ Asigura suport telefonic pentru fiecare produs in parte clientilor
☑ Intocmeste dosare pentru fiscalizari in caz de nevoie.
☑ Promoveaza produsele companiei.

OFERIM:
☑ Mediu de lucru profesionist, dinamic si atractiv.
☑ Salariu fix + bonus lunar si anual din vanzari.
☑ Bonuri de masa.
☑ Posibilitatea de avansare in departamentele firmei.

Posibilitati de marire a castigurrilor in functie de volumul de munca

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Fiscal Online pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Fiscal Online pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Fiscal Online locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?