Reprezentant Vanzari Pharma

Recrutam o pozitie de Reprezentant Vanzari, cu locatia Cluj, pentru un producator important de suplimente si OTC-uri.

Vom considera cu prioritate aplicatiile care indeplinesc urmatoarele cerinte:

  • Studii medii sau superioare finalizate;
  • Minimum 2 ani experienta in vanzare, in piata farmaceutica;
  • Abilitati de comunicare, persuasiune si dezvoltare a relatiilor cu colaboratorii;
  • Abilitati organizare;
  • Orientare catre performanta/rezultate;
  • Dinamism;

Responsabilitati principale:

  • Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu catre farmacii;
  • Acoperirea teritoriului alocat si identificarea clientilor cu potential;
  • Indeplinirea in conditii optime a obiectivelor stabilite, mentinerea portofoliului de clienti si contributia la dezvoltarea acestuia;
  • Urmarirea concurentei si trasmiterea informatiilor esentiale in legatura cu activitatea acestora;
  • Respectarea termenelor limita, intocmirea rapoartelor si comunicarea cu conducerea companiei

Beneficii acordate:

  • Tichete de masa/diurne si bonus lunar + bonus trimestrial;
  • Contract pe perioada nedeterminata de timp;
  • Asigurare de sanatate;
  • Participare la trainiguri de dezvoltare profesionala si personala;
  • Pachet de lucru.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Expand Health Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Expand Health Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Expand Health Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?