Reprezentant vanzari piese camioane

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!

Candidatul ideal:

-Studii superioare (preferabil tehnice);
-Experienta anterioara in domeniul vanzarilor de minim 2 ani;

-Cunoștințe în domeniul pieselor auto/camioane constituie avantaj;

-Cunostinte de operare pe calculator;
-Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
-Permis de conducere ;
-Disponibilitatea de a călători în afara județului de domiciliu;
-Abilități de comunicare și negociere;
-Capacitate de planificare și organizare a activităților;
-Deprinderea de a lucra in echipă.

Descrierea jobului:

-Studiază piața pentru depistarea de noi parteneri pentru produsele organizației;
-Contactează potențialii parteneri, prezintă organizația, produsele și serviciile pe care le oferă aceasta;
-Consiliează clienții și identifică nevoile acestora;
-Efectuează vizite periodice la client;
-Aduce la cunoștinta clienților promoțiile instant și promoțiile săptămânale;
-Monitorizează situația rulajului și a încasărilor de la clienți, urmărește și răspunde de încasarea facturilor emise;
-Monitorizează concurența, prețurile, producători, tendințele și întocmește rapoarte săptămânale;
-Își desfășoară activitatea în așa fel încât să atingă obiectivele comerciale ce i s-au stabilit.

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv
-Bonuri de masă
-Bonusuri în funcție de performanță

- Posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale (+ traininguri) in cadrul unei companii in plina dezvoltare

-Abonament medical la clinică privată de sănătate

- Bookster

- 7card

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AUTONET IMPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AUTONET IMPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AUTONET IMPORT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?