Reprezentant vanzari piese

TH TRUCKS SRL parte a Turbo’s Hoet Group recruteaza pentru punctele de lucru din Constanta si Pitesti, pentru rolul de Reprezentant vanzari piese, cu raportare catre Director Dealer.

TH TRUCKS va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui candidat interesat de o provocare profesionala. Candidatului i se va oferi oportunitatea de a contribui la dezvoltarea si la imbunatatirea continua a proceselor din companie.

 Responsabilitati:

  • Identifica si gestioneaza nevoile clientilor din zona alocata
  • Promoveaza oferta companiei
  • Intocmeste si prezinta oferte, negociaza si incheie contracte comerciale
  • Identifica noi clienti urmarind cresterea cotei de piata si gestioneaza portofoliul de clienti existent

 Cerinte:

  • Studii superioare, prezinta avantaj profilul tehnic
  • Minimum 3 ani experienta in vanzari de piese auto - obligatoriu
  • Cunostinte operare pachet MS Office - in special Excel, programe de identificare piese
  • Cunostinte limba engleza la nivel conversational
  • Excelente abilitati de relationare, comunicare si negociere
  • Persoana dinamica, persuasiva, orientata spre rezultate
  • Posesor carnet de conducere categoria B

 Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Sistem de bonusare
  • Training permanent
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TH TRUCKS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TH TRUCKS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TH TRUCKS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?