Reprezentant vânzări piese de schimb – Brașov

Salar net
500 - 1000 EURO / luna

Candidatul ideal

Recrutăm pentru un distribuitor important de utilaje agricole,

REPREZENTANT DE VÂNZĂRI PIESE DE SCHIMB cu locația în Brașov.

Cerințe:

  • ești pasionat de domeniul tehnic
  • ai cunoștințe despre piese de schimb sau utilajele agricole
  • ești dinamic, ordonat și vrei să fii în centrul atenției
  • îți place să vorbești, să negociezi, să convingi
  • ești isteț și te descurci în diverse situații
  • prețuiești munca de echipă și demonstrezi asta colegilor tăi
  • iei singur startul, vei primi la schimb o mână de ajutor
  • ai studii medii sau superioare, de preferat în domeniul tehnic
  • permis cat.B
  • locuiești în Brașov sau într-o localitate de unde poți ajunge ușor la office

Descrierea jobului

Responsabilități

  • vizitezi clienții și te lămurești care sunt așteptările lor
  • identifici nevoile lor și pregătești oferte personalizate
  • informezi clienții despre oferta de produse și condițiile comerciale
  • transmiți comenzile colegilor la magazin
  • ajuți, dacă este cazul, la livrarea comenzilor
  • păstrezi legătura cu clienții și le rezolvi solicitările
  • menții evidențele de vânzări
  • participi la târguri și expoziții
  • strângi informații și întocmești rapoarte la cerere
Oferta:
  • salariu fix, bonus trimestrial în funcție de vânzări, premii anuale
  • tichete de masă
  • masină de serviciu, telefon și alte lucruri necesare pentru ca munca ta să fie o bucurie
  • un mediu de lucru profesionist, bazat pe colegialitate și respect

Ascent Group oferă servicii de consultanţă profesională în domeniile: consultanţă pentru dezvoltarea afacerilor, consultanţă financiară, fiscalitate, contabilitate, expertiză contabilă, salarizare, consultanţă juridică, resurse umane şi training.

Prin reţeaua de birouri proprii din Bucureşti, Arad, Sibiu, Brașov și Piatra Neamț (România), Sofia (Bulgaria), Chişinău (Republica Moldova), Belgrad (Serbia), Ascent Group oferă soluţii locale pentru afaceri globale