Reprezentant vanzari Prahova - finisaje interior

nespecificat

Candidatul ideal

Responsabilitati:

  • Prospectarea activa a pietei: proiecte rezidentiale si/sau de birouri, HORECA;
  • Stabilirea intalnirilor pentru prezentarea materialelor si solutiilor oferite de companie: vopseluri decorative de interior, pardoseli profesionale, profile decorative, tesaturi;
  • Promoveaza solutiile si materialele oferite de companie catre posibili parteneri de afaceri (distribuitori de materiale de constructii, arhitecti/designeri, antreprenori , etc.)
  • Propune solutii customizate nevoilor clientilor
  • Intocmeste periodic rapoarte de vanzari, precum si rapoarte privind activitatea competitiei in zona alocata.

Descrierea jobului

Cerinte:

  • experienta anterioara de vanzari B2B de cel putin 3 ani, cu un portofoliu de clienti din target (arhitecti, dezvoltatori imobiliari);
  • abilitati de comunicare, relationare si oferire de consultanta;
  • persoana dinamica cu atitudine pozitiva;
  • persoana motivata, organizata si orientata spre rezultate;
  • permis conducere categoria B;
  • limba engleza constituie avantaj.
Se ofera salariu fix+ comision+bonuri de masa.
Ca si tooluri de lucru se ofera masina, laptop, telefon.

Cu o experienta de 15 ani in constructii si design interior, echipa de profesionisti Murali-Artwork creeaza o noua lume in interiorul casei tale.

Lucrarile noastre sunt realizate cu perseverenta, pasiune pentru arta si respect pentru client si cerintele acestuia.
In functie de dorintele clientului, dar si datorita procedeelor de realizare, fiecare creatie este unica.

Rezultatele proiectelor si feedbackul pozitiv primit de la clienti, ne-au incurajat mereu sa lucram cu si mai multa determinare si pasiune, ducand lucrarile cat mai aproape de perfectiune.