Reprezentant vanzari prin telefon - Brasov

nespecificat

Candidatul ideal

Despre tine:
- ai energie și încredere în forțele proprii
- vorbești fluent limba maghiară și poți relaționa cu lejeritate prin telefon
- ai o voce placută, discurs clar, putere de convingere, asculți activ
- simti că te poti descurca în orice situație, dacă te ajutăm în procesul de învățare
- ești orientat către client și rezultate
- ai interes pentru conturarea unei cariere în vânzări
- ai studii liceale/ superioare finalizate (de preferat profil real)
- ai avut experiențe profesionale pe un job similar

Descrierea jobului

Până la prima noastră discuție, îți poți forma o imagine despre responsabilitățile postului de Reprezentant Vânzări prin Telefon, astfel:
- contactarea clienților și promovarea produselor și serviciilor noastre conform campaniilor planificate
- preluarea comenzilor de la clienți și validarea acestora în sistem
- actualizarea bazei de date clienți cu informații și cerinte despre clienții vechi/ noi sau potențiali
- oferi consultanță clientului și rezolvi, în colaborare cu celelalte departamente, eventualele reclamații logistice primite de la acesta;

Îți oferim:
- training de produs & tehnici de vânzare
- salariu fix + bonus lunar din vânzări
- tichete de masă
- asigurare de sănătate
- card discount în Farmaciile DONA
- acces gratuit la biblioteca digitală Bookster
- echipă dornică să îți ofere suport pentru atingerea obiectivelor profesionale

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedită de peste 26 de ani în piața farma din Romania.

Dona. Logistică SA, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național către farmacii independente, spitale si farmacii Dona. Deși a fost înființată doar de 3 ani, Dona. Logistică a demonstrat că este capabilă de o evoluție foarte rapidă, ajungând în prezent în topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel național, cu o cifră de afaceri anuală de peste 200 milioane de Euro.

Alătură-te și tu echipei DONA!

www.FarmaciileDONA.ro