Reprezentant vanzari prin telefon Craiova

Despre tine:

- ai energie si incredere in fortele proprii

- poti relationa cu lejeritate prin telefon

- ai o voce placuta, discurs clar, putere de convingere, asculti activ

- simti ca te poti descurca in orice situatie daca te ajutam in procesul de invatare

- esti orientat catre client si rezultate - ai interes pentru conturarea unei cariere în vânzări

- ai studii liceale/ superioare finalizate

- ai avut un job similar

Descrierea jobului:

Pana la prima noastra discutie, iti poti forma o imagine despre responsabilitatile postului de Reprezentant Vanzari prin Telefon, astfel:

- contactarea clientilor si promovarea produselor si serviciilor noastre conform campaniilor planificate

- preluarea comenzilor de la clienti si validarea acestora in sistem

- actualizarea bazei de date clienti cu informatii si cerinte despre clientii vechi/ noi sau potentiali

- oferi consultanta clientului si rezolvi, in colaborare cu celelalte departamente, eventualele reclamatii logistice primite de la acesta;

Iti oferim:

- training de produs & tehnici de vanzare

- salariu fix + bonus lunar din vanzari

- tichete de masa

- asigurare de sanatate

- card discount in Farmaciile DONA

- acces gratuit la biblioteca digitala Bookster

- echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obiectivelor profesionale

Descrierea companiei

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedita de peste 26 de ani in piata farma din Romania.

Dona. Logistica SA, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 200 milioane de Euro.

Alătură-te și tu echipei DONA!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Dona. Logistica S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?