Reprezentant Vanzari - Produse HoReCa

Salar brut
550 - 650 €

Pentru clientul nostru, o companie ce ofera servicii de cea mai buna calitate in domeniul distributiei de produse alimentare premium, suntem in cautarea unui nou membru pentru echipa de profesionisti entuziasti si dedicati pentru postul de Reprezentant Vanzari / Brand Ambassador in Bucuresti.

Candidatul ideal

Detine abilitati excelente de comunicare si relationare
Experienta anterioara in vanzari sau promovare (HoReCa)
Studii superioare finalizate
Limba engleza(B1-B2)
Detine permis de conducere cat. B
Personalitate placuta, careia ii place sa interactioneze cu oamenii si sa se afle in jurul lor
Are o atitudine proactiva si este orientat catre clienti

Responsabilitati

Consilierea se ofera pe teren in diferite locatii din Bucuresti
Deplasari in tara 1 / luna
Vanzarea produselor si consilierea clientilor
Recomandarea produselor din portofoliul clientilor respectand strategia de promovare
Monitorizarea si dezvoltarea portofoliului de clienti

Oferta

Pachet salarial fix + bonusuri
Training de specialitate
Telefon si masina de serviciu
Program – L- V

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la High Staff Recruitment pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la High Staff Recruitment pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are High Staff Recruitment locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?