Reprezentant vanzari prospectare piata

Candidatul ideal:

- experienta anterioară în sfera vânzărilor și/ sau relațiilor cu clienții constituie avantaj;

- disponibilitate pentru activitate de teren;

- capacitate și dorință de învățare și perfecționare;

- abilității de lucru în echipă;

- punctualitate și abilitatea de a face mai multe activități în același timp;

- foarte bune abilității de comunicare și negociere;

- atitudine pozitivă, curajos, insistent, cu putere de convingere;

- seriozitate și perseverență în atingerea obiectictivelor propuse;

- orientare catre rezultate;

- studii medii/ superioare;

- permis de conducere minim categoria B;

- cunoștinte de operare calculator (cel puțin Microsoft Office) și navigare internet;

- limba engleză - nivel mediu;

- domiciliu în județele Suceava, Neamț sau Bacău.

Responsabilități:

- prospectarea pieței pentru identificarea clienților potențiali pe judetele: Bacau, Neamț si Suceava;

- identificarea nevoilor fiecarui client;

- promovarea și prezentarea produselor comercializate de companie.

Beneficii:

- pachet salarial motivant;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AUTO ADRIA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AUTO ADRIA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AUTO ADRIA S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?