Reprezentant vanzari rame de vedere si lentile

Candidatul ideal:

  • Cunoaste tehnici de vanzare si negociere;
  • Are capacitate de organizare, planificare si atentie la detalii;
  • Este o persoana flexibila, responsabila, cu o atitudine pozitiva;
  • Are disponibilitate de a se deplasa in zona arondata;
  • Detine permis de conducere categoria B;
  • Experienta in domeniu, reprezinta avantaj;

Descrierea jobului:

  • Reprezentantul de vanzari se ocupa de vanzarea si promovarea produselor in zona arondata;
  • Preia comenzile si se ocupa de incasarea soldurilor;
  • Se asigura ca va informa corect clientii despre produsele si serviciile companiei;
  • Urmareste activ comenzile clientilor de la momentul plasarii, pana in momentul in care se primeste confirmarea platii;

Beneficii:

  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix + bonus de performanta;
  • Masina de serviciu, laptop, telefon;

Descrierea companiei

Optic Partner este unul dintre importatorii cu cea mai indelungata experienta in piata de optica medicala. Cu o structură bine cladita prin experienta, ne aflam intr-o continua miscare si dezvoltare pentru a acoperi cat mai mult din necesitatile clientilor nostri, la un excelent raport pret-calitate. Cu recrutari inspirate, aliante strategice si o indelungata experienta , Optic Partner este o structura solida, cu parteneri de marca.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la OPTIC PARTNER pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la OPTIC PARTNER pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are OPTIC PARTNER locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?