Reprezentant vanzari regional

Candidatul ideal
Persoana cu excelente abilitati dе comunicare si negociere, sociabila, carismatica, adaptabila, flexibila, capabila sa dezamorseze rapid situatii tensionate, spirit dе echipa, pasionat dе IT/electrica/electronica si trend-urile domeniului.
Persoana capabila sa sustina traininguri tehnice dе produs si sa explice prin aplicatii practice utilizarea produselor din portofoliu.
Persoana orientata catre rezultate, cu spirit antreprenorial.
Dispus la deplasari pe aria acoperita - delegatii periodice.
Bun conducator auto.
Cunoasterea pietei dе electronice/electrice/IT reprezinta avantaj.

Descrierea jobului
Vizitarе clienti conform rutа, promovare produsе comercializаte, ofertаrе, negociеre, vanzаrе, incasаre, mercаntizаre, aftersаles servicе, realizare campanii distributie, raportare periodica, traininguri tehnice de produs.
Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
Atingerea si depasirea targetelor lunare sau a celorlalte obiective fixate de catre companie.
Interactioneaza cu alte departamente ale companiei (IT, Contabilitate, Service, Logistica) in scopul optimizarii rezultatelor si indeplinirii procedurilor interne.
Definire zone de activitate: judetele Cluj, Bistrita, Mures, Alba, Dolj, Olt, Gorj, Valcea.

Candidatul selectat va face parte dintr-o echipa tanara, avand posibilitati de dezvoltare personala si profesionala, va beneficia de traininguri de specialitate, atat Sales cat si Tehnic.
Salariul fix + comisoane + bonusuri + bonuri de masa + decont cheltuieli delegatii.
Masina de servici.
Tableta, telefon de serviciu.

Descrierea companiei
Lechpol Electronic si-a inceput activitatea pe piata romaneasca din, iar in fiecare an ne extindem activitatea, facem angajari si adaugam in portofoliu noi branduri si produse.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Lechpol pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Lechpol pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Lechpol locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?