Reprezentant vanzari

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare.

Descrierea jobului

Cerinte:

-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
-Nivel studii: cel putin nivel liceal, preferabil studii universitare finalizate
-Posesor permis de conducere categ. B
-Cunostinte de limba Engleza, nivel conversational ( prezinta avantaj ).

Responsabilitati :

-Promovarea si vinderea produselor firmei
-Intocmirea de oferte catre clienti  si comenzi catre furnizori
-Mentinerea relatiilor cu clientii si marirea portofoliului de clienti

Descrierea companiei

Firma KOCS SRL are ca obiect de activitate distribuția de consumabile și echipamente destinate tuturor ramurilor industriale.

Tyrolit, membru al Grupului Swarovski

TYROLIT, este unul dintre cei mai mari şi mai renumiţi producători de discuri de debitat şi debavurat, pietre de polizor şi echipamente de găurire, frezare şi rostuire cu tehnică diamantată (carote şi discuri diamantate), precum şi echipamente de construcţii şi industria minieră.

Scopul principal este de a produce cele mai performnte echipamente şi consumabile din lume. Cerintele de calitate a produselor noastre, a metodelor noastre şi a serviciilor oferite partenerilor noştri comerciali, sunt principiile de baza ale companiei noastre.
Produsele sunt executate şi verificate conform normelor internaţionale ISsi
Fondată în 1919 – în Wattens / Austria

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC KOCS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC KOCS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC KOCS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?