Reprezentant vanzari / sales representative

Firma FREE-PACK este o companie cu capital romanescimportator si distribuitor de produse destinate ambalarii secundare, aplicabilitatea produselor noastre avand o sfera larga de actiune. Prin locatia firmei noastre, Brasov - SACELE , in centrul tarii, am reusit sa fim aproape de clientii nostri in timp util,sa studiem indeaproape nevoile lor, si sa le putem oferi solutii eficiente de ambalare.

Despre candidatul ideal:

- Studii medii/superioare absolvite;
- Experienta in vanzari directe si prospectarea pietei – min 2 ani;
- Persoana energica, organizata si orientata catre rezultate;
-Aptitudini de convingere si gandire analitica;
- Abilitati de negociere, comunicare, prezentare si amabilitate in relatii cu clientii;
- Spirit de echipa coroborat cu capacitatea de a lucra autonom;
- Cunostiinte operare PC: MS Office - Excel, Word, Internet;,
- Permis de conducere categoria B;

Responsabilitati

Gestionarea portofoliului de clienti existenti;
-Cresterea numarului de clienti noi;
-Realizarea planului de vanzari in zona alocata;
-Punerea in aplicare a politicii comerciale a companiei pentru promovarea si imbunatatirea prezentei in zona alocata a produselor comercializate;
-Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.

Beneficii:

-Venit salarial motivant, compus din parte fixa si bonus din vanzari;
-Autoturism de serviciu;
-Laptop si telefon mobil;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FREE PACK SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FREE PACK SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FREE PACK SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?