Confidential

Reprezentant vanzari (sales representative) East

  • Confidential

Betarom Fastening SRL, unic importator al marcii Bizon in Romania, are ca principal obiect de activitate distributia de elemente de fixare: capse, cuie si unelte pneumatice.

Prin gama de produse oferita ne adresam producatorilor de mobila si tapiterie, paleti industriali, case din lemn, mobilier de gradina, stupi, ambalaje, respectiv industria auto.

Cerinte:

  • Experienta in vanzari B2B minimani
  • Cunoasterea pietei de profil reprezinta un avantaj
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere,
  • Abilitati de planificare si organizare,
  • Disponibilitate deplasari.
  • Studii superioare, avantaj profil tehnic
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat,
  • Permis de conducere cat B
  • MS Office.

Responsabilitati:

  • Mentine si gestioneaza portofoliul de client existenti
  • Analiza pietei de mobilier din regiune,
  • Identificarea de noi potentiali clienti,
  • Crearea de oferte personalizate,
  • Consultanta si suport tehnic client,
  • Raportari zilnice si saptamanale.

Beneficii:

Salariu motivant constand in salariu fix plus bonusuri in functie de performante, telefon mobil, laptop, masina de serviciu,

training-uri specializate, mediu de lucru multinational.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?