Reprezentant Vanzari/ Sales Reprezentative

nespecificat

Candidatul ideal

Daca ti-ar placea sa faci parte din echipa AZAY DESIGN si te regasesti in descrierea de mai jos, te invitam sa ne transmiti aplicatia ta pe e-mail: office@azay-design.ro:

  • Iti place sa interactionezi si sa cunosti oameni noi;
  • Esti o persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva, orientata spre rezultate;
  • Ai atitudine de vanzator, esti orientat/a spre client;
  • Identifici usor si intelegi nevoile si dorintele clientilor;
  • Ai abilitati foarte bune de comunicare, negociere, planificare si organizare;
  • Iti place sa fii o persoana proactiva, pozitiva si dinamica (activitate de teren);
  • Stii cum sa valorifici oportunitatile de vanzare;
  • Ai acumulat experienta in vanzari sau iti doresti sa incepi o cariera in vanzari;
  • Ai cunostinte de operare PC: Microsoft Office, Internet;
  • Ai ulilizat un soft de tip CRM - e un avantaj.
Descrierea jobului:
  • Prospectezi piata in vederea identificarii de noi clienti;
  • Contactezi potentiali clienti in vederea largirii portofoliului;
  • Stabilesti intalniri cu clientii pentru negocierea si incheierea de noi contracte;
  • Prezinti si promovezi serviciile companiei AZAY DESIGN;
  • Negociezi si urmaresti derularea contractelor comerciale cu clientii, respectarea conditiilor contractuale;
  • Urmaresti vanzarile catre clienti, precum si incasarile de la acestia;
  • Prezinti raportul de activitate managerului direct si stabilesti impreuna cu acesta strategii de crestere a vanzarilor si marirea numarului de clienti.
Beneficii:
  • Birou central zona Unirii;
  • Colectiv tanar si prietenos;
  • Laptop si telefon mobil;
  • Program flexibil de luni pana vineri.

AZAY DESIGN – Flowers & Plants este o companie dedicata in principal segmentului corporate, un excelent furnizor de flori, plante si proiecte de amenajare peisagistica.

Principalele servicii oferite de AZAY DESIGN – Flowers & Plants sunt:
-Design si consultanta de specialitate in alegerea de flori, plante, buchete, aranjamente florale;
-Decor floral si din plante pentru birouri, magazine si spatii neconventionale;
-Organizarea de workshop-uri de design floral;
-Servicii de peisagistica, de la concept la implementare detaliata a proiectului.