Reprezentant vanzari

Responsabilităţi:

-studiază piața pentru depistarea de noi parteneri pentru produsele companiei
-contactează potențialii parteneri, prezintă organizația, produsele și serviciile pe care le oferă aceasta
-consiliează clienții și identifică nevoile acestora
-efectuează vizite periodice la client
-aduce la cunoștinta clienților promoțiile lunare
-monitorizează situația rulajului și a încasărilor de la clienți, urmărește și răspunde de încasarea facturilor emise
-monitorizează concurența, prețurile și întocmește rapoarte săptămânale
-ȋși desfășoară activitatea în așa fel încât să atingă obiectivele comerciale ce i s-au stabilit

Cerinţe:

-experienţa anterioară ȋn domeniul vȃnzărilor de minim 2 ani
-cunoștinţe de operare pe calculator: MS Office
-permis de conducere
-disponibilitatea de a călători în afara județului de domiciliu
-abilități de comunicare și negociere
-capacitate de planificare și organizare a activităților

Beneficii oferite:

-pachet salarial atractiv
-mașină de serviciu
-laptop
-telefon mobil
-tichete de masă
-bonusuri în funcție de performanță

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HEXAGON OA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HEXAGON OA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HEXAGON OA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?