Reprezentant vanzari

Salar brut
500 - 900 €

SC MIG VAS DISTRIBUTIE angajeaza agenti de vanzari in domeniul agricol. Experienta relevanta si rezultatele remarcabile obtinute in domeniul vanzarilor de produse fitosanitare si seminte, constituie un real avantaj.

Compania ofera mediu de lucru profesionist, pachet salarial corelat cu experienta si realizarile profesionale, independenta in organizarea activitatii in zona arondata, masina si telefon de serviciu.

Cerintele companiei: studii superioare, abilitati de comunicare negociere si vanzare, disponibilitate de deplasare zilnic, permis de conducere categoria B, cunostinte PC (Microsoft Office, internet), cunoasterea a cel putin unei limbi straine (poate insemna un avantaj).

Responsabilitati: promovarea imaginii, a produselor si a politicii companiei, realizarea obiectivelor de vanzari si de incasari la termenele stabilite, intocmirea tuturor documentelor necesare vanzarii si incasarii la datele scadente, organizarea de intalniri cu fermierii din zona arondata, consultanta oferita fermierilor in vederea alegerii celor mai potrivite produse, organizarea de loturi demo in ferme.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MIG VAS DISTRIBUTIE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MIG VAS DISTRIBUTIE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MIG VAS DISTRIBUTIE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?