Reprezentant vanzari Suceava

Departament:  Vanzari

Tip Job: Full time
Posturi disponibile: 1
Nivel cariera: Mid-Level/Peste 3 Ani Exp in vanzari Horeca

Limbi Straine: engleza
Permis conducere: B

CERINTE:
• Cunostinte avansate de operare a programelor Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint si Outlook);
• Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor transmise;
• Experienta in domeniul vanzarilor;
• Initiativa si orientare spre atingerea obiectivelor;
• Disponibilitate pentru deplasari;

ABILITATI
- Negociere ;
- Comunicare si diplomatie ;
- Sociabilitate;
- Flexibilitate;
- Organizare si planificare ;
- Rezistenta la stres ;
- Asertivitate ;
- Minte analitica ;
- Orientat spre rezultat ;

Responsabilitati/scop:
• Identificarea si contactarea clientilor potentiali in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
• Coordonarea activitatii zilnice prin respectarea routing-ului si a rapoartelor catre superiorul ierarhic;
• Stabileste detaliile operationale: preturi, contract, termene de plata, servicii;
• Stabilirea si urmarirea realizarillor obiectivelor de vanzari si incasari, conform planului de vanzare si incasare;
• Cresterea volumului vanzarilor prin adoptarea unei atitudini profesioniste orientate catre client;
• Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii deja existenti ai companiei;
• Raspunderea in transmiterea corecta, completa si in timp, a informatiilor si a documentelor catre client;

BENEFICII :

• Mediu profesionist de lucru;
• Colectiv tanar;
• Masina de serviciu, tableta ;
• Pachet salarial competitiv;
• Posibilitati de promovare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SIDE GRUP S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SIDE GRUP S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SIDE GRUP S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?