Reprezentant vanzari

Firma de feronerie, angajeaza agent comercial pentru zonele Harghita,Covasna,Sibiu, Brasov, Tg. Mures

Descrierea postului:
- Gestioneaza clientii existenti.

- Asigura cresterea portofoliului de clienti, prin cresterea numarului acestora si a volumului de vanzari.
- Asigura promovarea produselor companiei;
- Ofera suport tehnic-comercial pentru clientii din portofoliu;
- Mentine si dezvolta relatia cu clientii prin telefon sau e-mail;
- Indeplineste obiectivele de vanzari si incasari.

Cerinte

- Experienta  in domeniul vanzarilor;
- Persoană dinamică, cu aptitudini de comunicare;

- Abilitati de negociere

- Disponibil la program prelungit , mobilitate (70% din timp pentru vizite la clienti)
- Cunoştinţe operare PC nivel avansat;

- Cunostinte de limba romana si maghiara.
- Abilităţi de analiză şi planificare;

- Capacitatea de decizie si asumare a riscurilor;
- Atitudine proactiva si pozitiva, integritate;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant;
- Masina, telefon, laptop;
- Mediu de lucru profesionist in echipa tanara si dinamica.
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HBZ Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HBZ Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HBZ Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?