Interbrands Marketing&Distribution doreşte să îşi reîntregească echipa! Pentru acoperirea poziţiilor vacante, căutăm colegi din oraşele:

Bucureşti, Piatra Neamț, Târgu Mureș, Slobozia, Bacău, Constanța, Iași, Botoșani

CERINȚE
* Bune abilităţi de comunicare şi adaptare la interlocutor;
* Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
* Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
*Diplomă de Bacalaureat care să ateste finalizarea studiilor;
*Permis de conducere – categoria B;
* Constituie avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii.

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE
* Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
* Vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
* Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
* Închiderea procesului de vânzare prin recuperarea în întregime a contravalorii facturilor de la toţi clienţii din portofoliu.

BENEFICII
* Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);
* Instrumente de lucru performante;
* Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;
* Şansa de a beneficia de pregătire consistentă în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;
* Susţinere în construirea unei cariere de succes.

Descrierea companiei

Interbrands Marketing&Distribution face parte din elita companiilor de distribuţie şi marketing de bunuri de larg consum din România, acoperind aproximativ 8% din vânzarea bunurilor de larg consum din toată ţara.

Compania are acoperire naţională accesând mai multe canale de vânzare cu un portofoliu extins de produse, adaptat permanent cererii din piaţă.

Printre producătorii ale căror produse le distribuim şi/sau administrăm pot fi mentionaţi: Procter&Gamble, British American Tabacco, Philip Morris, Henkel, Danone, Nestlé, Nexcare, Atifco, Scandia, DeLonghi, Kenwood.

Interbrands dezvoltă mărci şi produse proprii, lansând brand-urile: Ops, Naturalesse, Fresko, Pops, Tucan, Bono, Korab, Puerto del Gusto, Lustro.

Enjoy the Right Choice!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?