REPREZENTANT VANZARI ZONA ARDEAL

Responsabilitati:

- Promovarea imaginii companiei si a produselor din portofoliu;

- Mentinerea unei bune relatii cu clientii ;

- Depune eforturi sustinute pentru cresterea continua a vanzarilor;

- Analizeaza si propune solutii pentru crestera vanzarilor;

- Realizarea planului lunar de vanzari (cantitativ si calitativ);

- Raportarea zilnica a activitatii;

- Monitorizarea concurentei;

Cerinte:

- Absolvent studii superioare sau medii;

- Minim 1 an experienta in vanzari;

- Vorbitor limba maghiara reprezinta un avantaj;

- Cunostinte de operare PC;

- Permis de conducere, B.

- Persoana organizata, experimentata in munca cu termene limita;

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;

- Foarte bune tehnici de vanzari;

- Siguranta de sine, capacitate si dorinta de invatare;

- Disponibilitate de a calatori (deplasare in teren, vizite la clienti);

Oferta :

- Pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de realizari;

Doar candidatii eligibili vor fi contactati.

Terment limita Iulie 2019

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MEGAFLEX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MEGAFLEX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MEGAFLEX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?