REPREZENTANT VANZARI ZONAL - Gorj - Mehedinti

Pentru noi ești candidatul ideal dacă:

•Iți place să relaționezi cu clienții.
•Iți place să înveți lucruri noi, ești curios/curioasă, ai inițiativă.
•Ești o persoană perseverentă, organizată, proactivă, căreia îi place să-și atingă obiectivele.
•Ai abilități bune de utilizare a calculatorului (cel puțin Word, Excel, Internet).
•Ești o persoană optimistă, cu voie bună.
•Ai abilități bune de comunicare verbală și în scris;
•Ești o persoană atentă la detalii, responsabilă, corectă și implicată.

• PREGĂTIREA NECESARĂ POSTULUI:

- Studii medii sau superioare;
- Reprezintă un plus cursurile de formare/ training-urile în domeniul comercial, vânzări;

• EXPERIENȚA NECESARĂ POSTULUI:

- Experiență în activitatea de vânzare de minim 2 ani;
- Reprezintă un plus experiența în vânzarea de servicii – servicii financiare (bănci) sau către comercianți,

• CUNOŞTINŢE/DEPRINDERI/ ABILITĂȚI:

- Cunoştinţe interdisciplinare;
- Bun cunoscător al limbii române;
- Abilităţi avansate de comunicare şi negociere;
- Abilități sporite de relaționare, echilibru emoțional, atitudine pozitivă;
- Cunoştinţe operare PC (Windows, Word, Excel, Internet);
- Capacitate de analiză și sinteză, decizie în situații critice;
- Deprinderi optime de planificare și organizare a activiății;
- Asumarea responsabilității;
- Permis de conducere categoria B

• ALTE ASPECTE: domiciliul in Targu Jiu

RESPONSABILITĂȚILE GENERALE ALE POSTULUI:

– Gestionează și dezvoltă portofoliul de clienți comercianți din județele arondate pe produsele și serviciile companiei
– Fidelizează clienții din portofoliul alocat;
– Negociază și semnează contracte conform prevederilor interne;
– Realizează obiectivele de performanță anuale/trimestriale/lunare și pe proiecte (target-ul);
– Reprezintă firma în cadrul misiunilor specifice și definite în legăturã cu comercianții clienți sau prospecți, pe produsele/serviciile/proiectele alocate;
– Promovează marca, imaginea, produsele și serviciile firmei, în concordanță cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice;
– Completează și trimite zilnic rapoartele de activitate conform deciziilor interne;
– Se deplasează în zona arondată, la afiliați și prospecți, cu autoturismul de serviciu.
– Se deplasează la sediul firmei din București pentru ședințe, activități de formare, team-building, etc. precum și în alte locații/localități stabilite de firmă pentru aceste activități.

Up Romania isi propune sa ofere clientilor si partenerilor sai servicii integrate care sa le simplifice interactiunile, procesele, deciziile, adoptand o atitudine de intelegere profund umana a nevoilor acestora si sustinand bunele practici de responsabilitate sociala.

Tichetele si cardurile de masa, tichetele cadou, tichetele sociale si cele sociale de gradinita, voucherele si cardurile de vacanta, tichetele de cresa, platforma STIM Online sunt doar cateva din varietatea solutiilor cu care venim in sprijinul performantei, al calitatii si al motivarii, al grijei si implicarii pentru a face sa fie mai bine in fiecare zi.

Misiunea noastra e sa aducem valoare prin empatie, printr-o intelegere a nevoilor si o atitudine deschisa fata de parteneri si utilizatori.

Valorile noastre ne ghideaza in toate actiunile. Promovam responsabilitatea, solidaritatea, inovatia, echitatea, antreprenoriatul. Ne dorim alaturi de noi persoane care sa simta si sa actioneze conform acestor valori.

Oferim un mediu organizational care incurajeaza dezvoltarea profesionala si personala, initiativa si care apreciaza implicarea, colaborarea si proactivitatea. In tot ce facem urmarim sa aducem valoare prin simplificare.

Oferim un pachet de beneficii motivant.

Vă transmitem și linkul către nota de informare de pe website-ul nostru, care cuprinde și secțiunea privind prelucrarea datelor cu caracter personal în contextul recrutării: ți contacta la: sediul nostru: Șoseaua Dudești-Pantelimon nr., sectorBucurești; sau la telefonDe asemenea, DPO-ul nostru vă stă la dispoziție la adresa de e-mail:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UP ROMANIA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UP ROMANIA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UP ROMANIA S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?