Reprezentant zonal de vanzari

Descrierea postului:

-Prezentarea si vanzarea produselor firmei;
- Incasarea soldurilor clientilor la termenele stabilite
-Promovarea produselor si a imaginii firmei in piata
-Dezvoltarea portofoliului de clienti, si atragerea de clienti noi prin initiative si demersuri proprii
-Intocmirea si actualizarea fisei clientului;
-Acordarea de consultanta clientilor cu privire la produsele comercializate;
-Monitorizarea platilor facute de clienti;
-Raportarea activitatii conform normelor interne ale companiei.

-Domiciliul stabil nu e important.

-Permis de conducere obligatoriu.

-Cunoasterea limbii maghiare are avantaj.

Candidatul ideal:

- Studii medii sau superior
-Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
- Buna cunoastere a pietei din Romania
- Serios si implicat

Oferta:
- mediu de lucru stimulativ cu posibilitati reale de avansare
- salariu atractiv
- masina si telefon de serviciu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STATOR AC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STATOR AC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STATOR AC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?