Confidential

Reprezentant Zonal Vanzari

  • Confidential
nespecificat

Candidatul ideal

Societate specializata in importul si distributia articolelor de uz casnic, cu o experienta de 16 ani pe acesta piata, cauta 2 reprezentanti vanzari pentru Oltenia si Constanta.
Daca esti o persoana dinamica, organizata, motivata si orientata catre rezultate, esti disponibil la deplasari si iti doresti un loc de munca stabil, intr-o companie sigura si in continua dezvoltare, daca vrei sa ne ajuti sa dezvoltam afacerea, te asteptam alaturi de noi.

Descrierea jobului

Beneficii:
Iti oferim tot suportul necesar pentru desfasurarea activitatii (masina de serviciu, laptop, telefon, salariu motivant) si te sustinem in toata activitatea pentru a reusi impreuna.

Responsabilitati :
Cresterea portofoliului de clienti
Promovarea produselor companiei in zona alocata.
Urmarirea incasarilor, a termenelor de plata si a politicii de discounturi
Monitorizarea cerintelor si nevoilor clientilor si propunerea de actiuni pentru satisfacerea acestora
Pregatirea si desfasurarea actiunilor promotionale si monitorizarea rezultatelor
Realizarea planului de deplasari si a rapoartelor de activitate
Indeplinirea obiectivelor

Societate specializata pe importul si distributia articolelor de uz casnic, cu o experienta de 16 ani pe acesta piata, avand in portofoliu atat produse proprii cat si produse consacrate ale celor mai cunoscuti producatori in domeniu.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?