Reservations Manager

Cautam un manager de rezervari, un membru al echipei cu abilitati organizatorice de top si atentie la detalii!

Cerințe:

· Experienta solida in vanzari si rezervari este o necesitate;

· Experienta necesara intr-un post de supervizor;

· Să fie organizat și orientat la detalii, cu capacitatea de a face mai multe sarcini;

· Fii orientat către client cu abilități excelente interpersonale;

· Fii automotivat cu capacitatea de a lucra cu supraveghere minimă;

· Să poată lucra sub presiune și în termenul limită pentru a îndeplini obiectivele lunare;

· Bun cu cifrele și capacitatea de a analiza cifre;

Responsabilitati:

· Responsabil cu creșterea ratei de conversie, a veniturilor totale și a gradului de ocupare;

· Păstrează o relație strânsă cu clienții noștri de top și luăm măsuri pentru a îmbunătăți fidelitatea clienților;

· Mentinerea unei relatii de afaceri cu agentiile (semnarea contractelor, emiterea facturilor si verificarea platilor); oferiți-le, de asemenea, informații și fotografii la zi;

· Proactiv în crearea și promovarea ofertelor speciale;

· Actualizare constantă a disponibilității pe platformele noastre de vânzare online; politici revizuite și informații prezentate online;

· Țineți întotdeauna cont de procentajul nostru vizat de rezervări pe fiecare canal de vânzare;

· Antrenează personalul de rezervare și verifică-l să urmeze procedura;

· Verificați toate plățile scadente și rezervările negarantate;

· Trimiterea documentelor solicitate lunar catre departamentul nostru de contabilitate;

Beneficii:

· Salariu motivat;

· Bonus in functie de performanta;

· Creștere profesională;

Suntem o echipă tânără, dedicată domeniului turismului, cu respect pentru integritate. Oaspeții noștri apreciază prietenia noastră și atmosfera familiară.

Biroul de lucru este situat in statiunea noastra, la mare, in localitatea Navodari, Constanta.

Vino și mă alătur echipei noastre!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Nautic Family Club pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Nautic Family Club pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Nautic Family Club locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?